Ja – mama

WebMama

WebMama

Webmama.com.pl powstaje z pasji do tworzenia, chęci rozwoju, zabawy. Na pomysł prowadzenia poradnika wpadłam głównie dzięki własnym doświadczeniom jako mamy. Wielokrotnie brakowało strony gdzie zagregowanoby wszystkie niezbędne informacje związane z macierzyństwem. Wychowanie malucha często wymaga poszukiwania odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu żywienia, zabawy, wychowania. Postaram się dzielić z Wami swoimi przemyśleniami i doświadczeniami jako młodej mamy. 

Moje artykuły mają szczególną misję, jest nią zachęcenie Was do poszerzania wiedzy lub jej utrwalenia z zakresu zdrowego żywienia, wychowania, pielęgnacji czy zabaw z dziećmi w różnym wieku. Ponad to znajdziecie tutaj recenzje książek, bajek, gadżetów, z różnych półek cenowych. Jednymi słowy dla każdego coś miłego. 

 zgłębianie tajników sztuki tworzenia stron, pozycjonowania sprawia mi przyjemność, pozwalając poszerzyć swoje umiejętności. Znalazłam zajęcie na urlopie macierzyńskim z czego bardzo się cieszę i polecam każdej mamie, które chcą się realizować na różnych polach. 

Jako, że prowadzenie bloga jest dla mnie wyzwaniem, ale jednocześnie nauką nie wahajcie się komentować i oceniać. Każda sugestia jest dla mnie niezwykle cenna, bo pochodzi od Was. Będę wdzięczna za zaangażowanie, ponieważ projekt powstał dla Was i każdy przejaw zainteresowania będzie dla mnie radością i sukcesem. Stanowicie dla mnie inspirację do działań. Trzymajcie się ciepło. Miłej lektury!

Dodaj komentarz